אירועי 'צָמְאָה' הפכו מזמן לאבן שואבת לכל מי שהניגון זורם בדמו.

אחת לשנה בחודש כסלו, במועד "ראש השנה לחסידות", נוהרים עשרות אלפי אנשים אל בנייני האומה בירושלים להתוועד יחד, לשיר, לרקוד ולחגוג את עוצמתו של הניגון והלימוד החסידי.

לצד המופע המוסיקלי המרכזי, בו מבצעים מיטב אמני ישראל את הניגונים בהפקה משובחת על במה העטופה באמנות VJ ייחודית, נערכים במתחם אירועים רבים החושפים את פניה המגוונות והנגישות של תורת החסידות – כנס החסידות, התוועדויות, הרצאות, יריד ספרים ענק, תערוכות ותצוגות.

כנס החסידות

התוועדויות

יריד ספרים

מופעים

מופעים

אירועי השיא של שבוע החסידות - מופעי הענק בהשתתפות מיטב אמני ישראל, הם חוויה רוחנית סוחפת. הניגונים מבוצעים בהפקה מוסיקלית משובחת ומלווים במסרי עומק רלוונטיים מעולמה של החסידות, המוקרנים על המסכים העוטפים את הבמה. בכל יום במהלך שבוע החסידות של 'צמאה' מתקיימים מספר מופעים בהשתתפות אלפים, מכל גווני הקשת הישראלית, שניתן למצוא רוקדים בהתלהבות ושלובים כך זה בזה, בזכות עוצמתו של הניגון.

יריד הספרים

לכל אורך שבוע החסידות של 'צמאה' מתקיים בבנייני האומה יריד ספרים ענק, המציע מאות כותרים הפותחים שער אל עולמה של פנימיות התורה היהודית: החל בספרי היסוד של החסידות, דרך ספרי עיון, הגות וסיפורת ועד ספרים עכשוויים וספרי ילדים, כולם מציעים פרספקטיבות שונות ללימוד והעמקה בנפש האדם דרך רזיה של התורה והחוויה היהודית. הספרים נמכרים במחירים מיוחדים לשבוע החסידות ונגישים לכל נפש.

התוועדויות

אי אפשר להיחשף לעולם החסידות מבלי לטעום מחווית ההתוועדות החסידית: מפגש חברים בו מתקיים לימוד ושיח, ניגוני דבקות ושמחה, כוסית של 'לחיים' וכמובן נשנושים...
ההתוועדויות בשבוע החסידות מתקיימות בהשתתפות אלפים, ובהן נושאים דברים אנשי תוכן מעולם החסידות, מרצים, רבניות ורבנים, כדי לשתף מלב אל לב ולגעת יחד בלב הדברים.

כנס החסידות

שני כנסים מרכזיים נערכים בשבוע החסידות של 'צמאה', האחד לגברים והשני לנשים. בכנסים אלה מתקיימים שיעורים והרצאות בסוגיות עומק בחסידות מפי טובי המרצים, לצד סיפורי חיים של אישים מעוררי השראה. הכנסים מזמינים את אלה שרוצים לצלול צעד נוסף פנימה, ללמוד ולהעמיק, לחדד את תובנותיהם ולקחת איתם ידע והשראה מעולמה של החסידות, שילוו אותם עד ל'צמאה' בשנה הבאה...

-חוזרים לבנייני האומה!

שבוע

לכרטיסים למופעים >